YÜZ TEMİZLEME

e-Posta Yazdır PDF
Ürün adı : YÜZ TEMİZLİĞİ
Marka : DR.BAUMAN
Detay :

Sütlü Temizleme:
Temizleme Sütü
Özel Temizleme Sütü

Köpüklü Temizleme:
Temizleme Jeli

Tonikli Uygulama:
Facial Tonic Losyon normal ve kuru ciltler için 
Facial Tonic Losyon kuru ciltler için 
Facial Tonic Losyon özel

Cleansing Milk-Temizleme Sütü (Art. 1019)

Mineral yağlar içermeyen bu emülsiyon cildi yağlandırmadan esaslı ama yumuşak bir şekilde temizler. Tüm cilt tiplerine uygundur. İyi tolere edildiğinden mükemmel bir göz makyajı temizleyicisidir.

Cleansing Milk Special- Özel temizleme sütü (Art. 1078)
Cilde dost yağlar, doğal vitamin E ve doğal nemlendirici ve bakım içerik maddelerini yüksek konsantrede içerdiği halde, cildi inanılmaz yumuşak ve hassas temizler, bakım yapar. DR. BAUMANN- ürünlerinin tüm diğer ürünleri gibi mineral yağlar içermez.

Cleansing Gel-Temizleme Jeli (Art. 1018)
Köpüklü temizliği seven herkes için cildi koruyarak yumuşak temizler, hassas temizleme maddeleri içerir.

Facial Tonic-Normal ve karma ciltler için yüz suyu (Art. 1015)
Yağlı, normal ve karma ciltler için uygundur. Geri kalan son kirleri temizler ve cildin pH dengesini korur. Cildi parlatır ve ferahlatır. Esas cilt bakımına mükemmel bir zemin hazırlar.

Facial Tonic Losyon-Kuru ciltler için (Art. 1017)
Kuru ciltler için uygundur. Geri kalan son kirleri temizler ve cildin pH dengesini korur. Cildi parlatır ve ferahlatır. Esas cilt bakımına mükemmel bir zemin hazırlar.

Facial Tonic Lotion Special-Özel (Art. 1016)

Olağanüstü yumuşak bakım özelliğine sahip olan bu yüz suyunu daha ilk sürmede hissedecek ve keyfini çıkaracaksınız. Değerli hyaluron asidi, provitamin pantenol ve cilde dost diğer bileşenlerin yoğun içeriği bu ürünün özelliğidir. Tüm DR. BAUMANN’ ın diğer ürünleri gibi alkol içermez. Özel temizleme sütünden sonra kullanılabilen ürün olmakla birlikte, DR. BAUMANN  lipozomlu MultiActiv Super Cure ve Super Cream için ideal ön hazırlığı yapar.