LİPOZOMLU TEMEL BAKIM

e-Posta Yazdır PDF

Ürün adı : LİPOZOMLU TEMEL BAKIM

Marka : DR.BAUMANN

Detay :

 

Liposome MultiActiv
Papatya
Çay ağacı
Manuka,Çay ağacı, Lavanta 
E+C Vitamin 
Bioceramit
Hafif
Süper Hafif
Süper Kür

Belgelenmiş Etki
Çok katlı lipozomların cilt bakımında cildin yararına olan özel etkileri vardır. Lipozomlar, cilde dost olan vitaminleri cilde taşırlar ve en kısa sürede cildin nem oranını çok oldukça artırırlar. 
Uygulama: Cildi temizledikten sonra ilk önce Liposome MultiActive ürünlerinden birisi sürülmelidir ki, lipozomlar sayesinde nem ve etki maddeleri cilde taşınabilsin. Daha sonra cilde uygun bir bakım kremi kullanılmalıdır. Lipozomlu Multi Active ürünleri, DR. BAUMANN COSMETIC 'in esas temelini oluşturuyorlar ve özellikle diğer kozmetik preparatlarındaki farkı belgeliyorlar. 
Erkekler için bir ipucu: Tüm lipozom ürünleri tıraştan sonra cildi yapılandırır.

Ürünler:
Liposome Multi Active Camomile (Papatyalı)
Küpeçiçeği yağı, jojoba yağı, Vitamin A + E, D-Pantenol, hyaluronik asit, papatya ve yüksek konsantrede çok katlı lipozomlar içerir. Bunların cilde çok fazla nemlendirici etkileri vardır. Etki maddeler, lipozomlar tarafından alınarak cilde taşınırlar. Papatya cildi rahatlatır. 

Liposome Multi Active Tea Tree (Çay ağaçı yağlı)
Papatyalı Liposome Multi Active ürünündeki aynı maddeleri içerir yalnız papatya yerine çay ağacı ihtiva eder. Kirli ve sivilceli cilde meyilli olan ciltlerin bakımı için idealdir. 

Liposome Multi Active Manuka, Tea Tree, Lavender ( Manuka, Çay ağacı, Lavanta)
Çay ağacı yağlı Liposome Multi Active ürünündeki aynı maddeleri içerir ek olarak manuka, ve lavanta ihtiva eder. Böylece kirli ve sivilceli ciltlerde yoğun etki elde edilir. 

Liposome Multi Active, Vitamin E+C (E+C Vitaminli)
Papatyalı Liposome Multi Active ürünündeki aynı maddeleri içerir yalnız papatya yerine yüksek konsantrede Vitamin E + C ihtiva eder. Bu vitaminler cildi olumsuz çevre koşullarından örneğin UV-ışınlarından korur.  

Liposome Multi Active Super Cure (Süper Kür)
Çok katlı lipozom, nanozom, ceramit, küpe çiçeği yağı, jojoba yağı, Vitamin A + E ve D-Pantenol içerir. Özellikle yüksek talepleri olanlar için lüks bakım ürünüdür. Bionomik cilt bakımı ile nelerin olabileceğini görmek isteyenlere veya kür bakımı için önerilir. 
Erkekler için bir ipucu: Çok katlı lipozomların yapısını oluşturan değerli cilt özdeşli lipitler sayesinde cildi tıraştan sonra yapılandırmaya idealdir. 

Liposome Multi Active Bioceramides ( Bio-Ceramit)
İlave olarak ceramit içerir. Ceramitler, lipozomların fosfolipit ile birlikte cilt hücreleri ve hücreler arası maddelerin önemli öğeleridir, bunlar etkilerini özellikle üst cilt tabakada yayarak gösterirler. Bunlar sayesinde üst boynuzsu tabakada cildin bariyer işlevi güçlenir, özellikle kuru kepeksi ciltte belirgin iyileşme görünür. Ne papatya ne de çay ağacı yağı gibi etherik yağlar içermez.

Liposome Multi Active Light (Hafif)
Yukarıdaki ürünün aynı içerik maddeleri olduğu halde daha az yağ ve lipozom vardır. Sıcak havalarda yağlı ciltler için mükemmeldir, yüksek etkili lipozomlu ürünler için alıştırma döneminde kullanılması uygundur.


Liposome Multi Active Super Light (Süper hafif)
Lipozomlu MultiActiv light ürünü ile aynı içerik maddelerini bulundurduğu halde küpe çiçeği ve jojoba yağı ihtiva etmez. Özellikle çok sıcak havalarda, çok yağlı ciltler için yüksek etkili çok katlı lipozomlu ürünlere alıştırmak için önerilir.