YÜZ BAKIMI

e-Posta Yazdır PDF

Ürün adı : YÜZ BAKIMI

Marka : DR.BAUMANN

Detay : 

 

HASSAS CİLTLER İÇİN SENSITIVE PREPARATLARI

Sensitive Super Light
Sensitive oily and normal Skin
Sensitive normal and dry Skin
Sensitive Couperose

İDDİALI CİLTLER İÇİN SENSITIVEPREPARATLARI
Intensive normal Skin
Intensive dry Skin
Intensive very dry Skin
Intensive Lotion

SEÇKİN ÜRÜNLER
Super Cream

GENÇ VE KİRLİ CİLTLER İÇİN MULTIVITAMIN PREPARATLARI
Multi Vitamin Complex
Multi Vitamin Fluid

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI
Eye Cream
Eye Gel

 

Super Cream
SUPER CREAM tüm etki maddelerini optimal konsantrede içerir. DR. BAUMANN Araştırmalarınca yapılan cilt fizyoloji analizinde bu maddeler en etkili ve cilde duyarlı olarak teşhis edilmiştir.   
Die SUPER CREAM' i kendi başına veya DR. BAUMANN Lipozomlu (örneğin, Liposome Multi Active Super Cure) ürünün ardından kullanabilirsiniz. 


HASSAS CİLTLER İÇİN SENSITIVE PREPARATLARI
Sensitive Super Light (Sensitive Süper hafif) 
Sensitive oily and normal Skin (Sensitive yağlıdan normal ciltlere kadar) 
Sensitive normal and dry Skin(Sensitive normalden kuru ciltlere kadar)
Özellikle iyi tolere edilen, hafif kremler. Jojoba yağı, Vitamin E, Vitamin A, D-Pantenol, Üre ve Asit Laktat içerir. Sensitive Ürünlerin üretiminde özellikle cilde duyarlı içerik maddeleri seçilmiştir, böylece olası bir tolere edilmeme riski minimum seviyeye inmiştir.  


Sensitive Couperose (Kuperozlu ciltler için atkestaneli ürün)
Diğer Sensitive ürünleri gibi aynı bileşenleri içerir ek olarak atkestanesi ekstresi içerir. Kırmızı ve kuperozlu ciltler için idealdir. 


İDDİALI CİLTLER İÇİN SENSITIVE PREPARATLARI
Intensive normal Skin (Intensive normal ve karma ciltler için)
Shea yağı ve jojoba yağı gibi cilde dostyağlar içerir. D-Pantenol, Vitamin E ve A gibi cildi koruyan vitaminler ayrıca cilde erken yaşlanmaya karşı etkili bir şekilde korurlar. 


Intensive dry Skin (Intensive kuru ciltler için)
Zenginleştirilmiş miktarda Shea yağı ve Jojoba yağı içerir. Ayrıca Vitamin E, Vitamin A ve D-Pantenol içerir. Bunlar özellikle cildi koruyan vitaminlerdir ve cildi koruyarak bakım yaparlar cilt özlerinin yenilenmelerini destekler. 


Intensive very dry Skin (Intensive çok kuru ciltler için)
Daha önceden saydığımız tüm değerli yağlar ve vitaminler ile özellikle zenginleştirilmiş bir üründür.Çok kuru ve pullu ciltler içindir. Ayrıca soğuk havalarda soğuktan koruyucu ve boyun kremi olarak idealdir. 


Intensive Lotion (Bakım emülsiyon)
Daha sıvı kıvamı ve içerdiği küpeçiçeği sayesinde kuru, pütürlü ciltlerin yoğun bakımında ideal bir alternatif üründür. Özellikle diğer ürünler çok yağlı geldi ise veya kuru vücutlarda yoğun bakım yapılmak istenirse. Yüz ve vücut masajı için idealdir.


GENÇ VE KİRLİ CİLTLER İÇİN MULTIVITAMIN PREPARATLARI
Multi Vitamin Complex (Multi-Vitamin-Komplex)
Normalden kuru ciltlere kadar ve kirlenmeye meyilli ciltler için özellikle vitamin ve bitki ekstreleri içerir. 


Multi Vitamin Fluid (Multi-Vitamin-Fluid)
Aynı Multi-Vitamin-Complex ürününde olduğu gibi bu ürün de özel etki maddeleri kombinesinden oluşur, kirli ve siyah noktalara etkendir. Multi-Vitamin-Fluid daha az yağ içerdiğinden normalden yağlı ciltlere kadar uygundur. 


Eye Cream (Göz Kremi)
Zengin içerikli krem. Jojoba yağı, Vitamin E, Vitamin A ve D-Pantenol hassas ve kuru göz çevresinin bakımını yapar, kuruluktan kaynaklanan küçük kuruluk kırışıklarına etki eder. 


Eye Gel (Göz jeli)
Bu hafif emülsiyon her cilt tipine uygundur. İçerdiği yüksek konsantrede içerik maddeleri, cilde dost yağlar, doğal vitamin E ve doğal nemlendiriciler sayesinde cildi inanılmaz nazik temizler ve aynı zamanda bakım yapar. Elbette DR. BAUMANN ' ın tüm ürünleri gibi bu ürün de mineral yağlar içermez!