VÜCUT BAKIMI

e-Posta Yazdır PDF
Ürün adı : VÜCUT BAKIMI
Marka : DR.BAUMANN
Detay :

Duş ve Banyo:
Duş ve Banyo
Vücut Losyonu
Vücut Losyonu - ferahlatıcı 
Aromalı Vücut Losyonu

Yoğun Vücut Bakımı:
Vücut Losyonu - hafif 
Vücut Losyonu - yoğun

Göğüsler için:
Göğüs Losyonu
El Bakımı - parafin veya vazelin içermez:
El Kremi

Duş ve Banyo  
Yüz ve vücudu koruyarak temizleyen hassas duş ve banyo ürünüdür. 

Ardından Body- losyonların bir tanesini kullanmanızı tavsiye ederiz. Çok kuru, pullu bir ciltte Intensive Lotion ve Body- Lotion Super  kesinlikle önerilir.

Vücut Losyonu
Vücut için hafif ama yine de yoğun bakım ürünüdür. Cilt üzerinde kolay dağılır ve hızlı emilir. Kaşıntı, gergin ve kuru ciltte Intensive Lotion ve Body- Lotion Super kullanılmalıdır.

Vücut Losyonu ferahlatıcı - aromalı  
İçerik maddeleri aromasız Body- Lotiondaki gibidir. Losyonlar seçkin etherik yağlar içerir, vücuda yayılan bu yağlar “serin” ise canlılık, “baharatlı” ise rahatlatıcı etki ederler.

Vücut Losyonu - hafif
Yüksek miktarda yosunlu çok katlı lipozomlar içerir. Normal, portakal görünümlü ciltlere ve problemli bölgelere mükemmel bakım yapar.

Vücut Losyonu - Selülite karşı
Yüksek, özel etkili bu yosun içerikli losyon, kan dolaşımını hızlandıran maddelerin kombine edilmesinden oluşur.
Portakal görünümlü ve selülitli bir cildin ihtiyacı olan kan dolaşımını çok fazla hızlandırdığından varis ve kılcal damarlarda kullanılmamalıdır. Böyle durumlarda Body- Special light kullanılması önerilir.

Göğüs Losyonu
Jel bazlı olup göğüs ve dekolte bakımında özel bir üründür.

El Kremi
DR. BAUMANN ile bakılan eller çok daha güzel ve caziptir! DR. BAUMANN- el kremi temizlik maddelerinden yıpranan ve kuruyan ellere yoğun bakım yapar ve erken yaşlanmaya karşı korur. Sürdükten sonra çok hızlı emilir öyle ki, bir kağıt parçasını dahi kolaylıkla tutabilirsiniz.