ÖZEL BAKIMLAR

e-Posta Yazdır PDF
Ürün adı : ÖZEL BAKIMLAR
Marka : DR.BAUMANN
Detay :
ÜRÜNLER / ÖZEL BAKIM

Yüz Maskeleri
Propolis Maske
Aloe Vera Maske
Lipozom Maske
Kuru ve Normal Ciltler İçin Maske
Yağlı Ciltler İçin Maske

Ek bakımları:
Body Special Light 
Body Special Yoğun
Göğüs Losyonu
Renk Açıcı Krem
Sivilce Kremi
Extra Hafif Deodoran
Hafif Deodoran
Haşarat Savar
Dudak Koruyucu Stik

Peeling:
Peeling hafif/orta/yoğun

Diyet Ürünler
Dr.rer.nat. Baumann ve Dr.med. Heinrich tarafından tavsiye edilen etsiz sağlıklı yaşamın ve dinç bir vücuda sahip olmaya yönelik bilgilerin yanı sıra, DR. BAUMANN’ ın “tamamlayıcı beslenmesi” hangi vitaminlerin, mineral maddelerin ve iz elementlerin sizlere iyi geleceğini ve önemli olduğunu gösterecektir.
Vitamin C, vitamin E (asıl kökeni çok önemlidir zira, doğal E vitamini sentetik E vitamininden çok daha etkilidir). Beta- carotin, magnezyum, kalsiyum, kil, selen, demir, bakır, jod, kalyium, mangan, çinko, krom, molibden, vitamin A, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, Folsäure, Panthotensäure, Nikotinsäureamid, biotin ve vitamin KI.kapsül (jelatinsiz, selüloz) veya toz olarak kullanabilirsiniz.

Yüz Maskesi:

Propolis Mask - Propolisli Maske
Propolisin özel etkisi sayesinde kızarıklığa meyilli ve temiz olmayan problemli ciltlerde kullanılması çok uygundur - propolisli ampullere bakın. Ayrıca sivilceli ciltte yoğun bakım için önerilir.

Aloe Vera Mask - Bitkili Maske
Yıpranmış tahriş olmuş, kızarmış ve kirli ciltler için jel bazlı bu maske değerli içerik maddeleri ve aloe vera sayesinde ferahlatıcı ve rahatlatıcı etki yapar. Papatya, fesleğen, kekik ve lavantadan oluşan bitkili ürün güneş banyosundan sonra da idealdir.Daha fazla bilgi

Liposome Mask - Lipozomlu Maske
Düzenli kullanıldığında cildi, akraba lipitler ve Aloe Vera, macadamia yağı, A vitamini,doğal vitamin E v.b. gibi etki maddeleri ile besler. Gözle görülür parlaklık sağlar. Cildin kurumasından kaynaklanan kuruluk kırışıklarını nem ile doldurur, cildin nem oranını artırır. Ciltteki sertleşmiş yağ ve siyah noktalar gittikçe kaybolur ve cilt yavaş yavaş kirlerden arındırmaya başlar. Kan dolaşımını hızlandırdığından cildiniz daha taze, kadifemsi görünür. Böylece cilt elastikiyetine ve tazeliğine tekrar kavuşur.

Cream Mask - Kuru ciltler için krem maske
ICildin nem ve etki maddelerine ihtiyaç duyduğu zamanlarda bu ihtiyaçları temin etmekle birlikte yağ oranı çok düşük olan ciltlerde, cildin yağ oranını karşılamak için ideal bir üründür. Nazik kil taneleri sayesinde maskenin temizleyici ve çok rahatlatıcı etkisi vardır. Aynı zamanda jojoba yağı, asit laktat ve fesleğen sayesinde cilde yoğun bakım yapar. Daha fazla bilgi

Cream Mask Oily Skin - Yağlı ve kirli ciltler için maske
Kil, tripoli, jojoba yağı, Shea yağı, susam- ve papatya yağı gibi içerik maddeleri sayesinde kirli ciltlere etki eder ve rahatlatır. Ciltteki fazla yağı ve ölmüş deri hücrelerini toplayarak emilmesini sağlar. Cilt gözle görülür bir şekilde daha yumuşak daha temiz olur. İleriye yönelik daha az yağlanma olur.

Ek ürünler:

Body Special light - Vücut için - hafif

Yüksek miktarda yosunlu çok katlı lipozomlar içerir. Normal ciltler, portakal görünümlü ciltler ve problemli bölgelere mükemmel bakım yapar.

Body Special strong -Selülite karşı kompleks
Yüksek etkili bu losyon, özel etkisi olan yosun ve kan dolaşımını hızlandıran maddelerin kombine edilmesinden oluşur.Portakal görünümlü ve selülitli bir cildin ihtiyacı olan kan dolaşımını çok fazla hızlandırdığından varis ve kılcal damarlarda kullanılmamalıdır. Böyle durumlarda Body- Special light kullanılması önerilir.

Bosom Lotion - Göğüs bakımı
Jel bazlı olup göğüs ve dekolte bakımında özel bir üründür.

Bleaching Cream - Renk Açıcı krem
Renk açıcı yumuşak özel krem. Ayrıca güneşe karşı yoğun koruyucu olarak uygundur.

Pimple Cream - Sivilce kremi
.Sivilceleri hızla kurutan özel krem.

Deodorant extra mild - Ekstra hafif deodoran
Terlemeye ve rahatsız edici kokulara karşı korur.

Deodorant mild - Hafif Deodoran
Deo extra mild ürünü ile aynı maddeleri ve ayrıca manuka, çay ağacı ve lavanta içerir ki, bunlar kötü kokulara etki ederler.

Insect Stop - Haşaratlara karşı koruyucu
.Lavanta, citronella, çay ağacı, karanfil ve Myrrhe ile haşaratlara karşı etki eden etherik yağlarla karıştırılmış sıvı jel üründür. Sıcak havalarda serinletici özelliği vardır. Ev hayvanları için de uygundur.

Lip stick - Dudak Bakımı
Değerli etki maddeleri ve yağları, dudakları sıcak ve soğuk havalarda korur. Mineral yağlar içermez. Uzun süre kullanıldığında çok rahatlatıcı etkisini hissedersiniz.

Peeling:
Peeling mild/medium/strong - Hafif-orta-yoğun peeling
Koruyucu granüller sayesinde cilde yapacağınız dairevi masajlar, cildinizi tahriş etmeden kan dolaşımını hızlandırır, ölü cilt tabakanın ciltten atılmasını sağlar, siyah noktaların gelişimini ve cildin kirlenmesine karşı korur.

Dezenfektan:
Anti-comedon Lotion PH 4,8
Dezenfekte edici losyon  pH-4,8