GÜNEŞ VE SOLARYUM BAKIMI

e-Posta Yazdır PDF
Ürün adı : GÜNEŞ VE SOLARYUM BAKIMI
Marka : DR.BAUMANN
Detay :

Güneş Banyosu:
Güneş Losyonu Koruma Faktör 6
Güneş Losyonu Koruma Faktör 12
Güneş Losyonu Koruma Faktör 20 
Yağsız Güneş Losyonu Faktör 8

Güneşsiz:
Bronzlaştırıcı Losyon

Güneş Sonrası:
Güneş Sonrası Losyon

Solaryum:
Liposome Multi Active Solaryum

 

Güneş Losyonu Faktör 6 (Art. 1092)
Güneş Losyonu Faktör 12 (Art. 1093)
Güneş Losyonu Faktör 20 (Art. 1094)
Değerli ışık koruyucu filtre, UV ışık reflekte eden mineraller ve cildi koruyan E vitaminli özel güneş koruyucu losyonlar.

Güneş Losyonu Faktör 8
Güneş alejisine ve " Mallorca Akne"ye meyilli, hassas ciltlere duyarlı, yağsız jel bazlı güneş koruma losyonu. Terletici spor aktivitelerinde kullanılması idealdir.

Multi Aktif Lipozomlu Solaryum
Özel etki prensibi baz alınmıştır.Lipozomlar sayesinde cildi koruyan E ve Beta-Carotin vitaminleri cilde hapsedilir. Böylece UV-ışınlarının zararlarına karşı cilt korunmuş olur. Mükemmel bronzlaşma elde edilir. Özellikle yaz mevsiminde vücut losyonu olarak kullanılabilinen mükemmel bir üründür.

Güneş Sonrası Losyon
Özel etki kombinasyonu sayesinde güneş ve solaryum sonrası cildi rahatlatır ve tazeler. Kızarıklar çok hızlı kaybolur ve bronzlaşma daha da belirginleşir. Yenileyici vitamin A ampulü ile kombine edilerek kullanılması tavsiye edilir.

Bronzlaştırıcı Losyon
Vücutta bulunan bir şeker sayesinde güneş olmadan da sağlıklı ve korkusuzca bronzlaşmayı sağladığı gibi güneş banyosundan sonra rahatlamak ve bronzluğu etkinleştirmek içinde kullanabilirsiniz. Cildinizin yağ ihtiyacına göre en az günde bir defa olmak üzere uzun süre başka bir ürün yerine veya yüz kreminden önce sürebilirsiniz. Öncesinde ise bakıcı etkisinden dolayı Lipozomlu Multi Aktiv ürünlerinden birini kullanmanızı öneririz. Lipozomlu bakım ürünleri sayesinde orantılı ve yoğun bronzluk elde edebilirsiniz.