BACAK VE AYAK BAKIMI

e-Posta Yazdır PDF

Ürün adı : BACAK ve AYAK BAKIMI
Marka : DR.BAUMANN
Detay :

Ayaklar İçin: Ayak Banyosu, Çay Ağacı,  Yağlı Ayak Kremi, Çatlak Kremi
Bacaklar için: Bacak Losyonu, Vücut Losyonu - hafif,  Vücut Losyonu - yoğun

 DR.BAUMANN' ın ayak bakım ürünleri tıpkı cilt bakımında olduğu gibi çok değerli yağ ve etki maddeleri içerir.  

Foot Bath - Ayak Banyosu Konsantresi
Çay ağacı yağı ve değişik etherik yağ içerikli temizleyici ve rahatlatıcı bir üründür. Pedikür öncesi hazırlık için idealdir. Yorgun ve yanan ayakları rahatlatır.
 

Foot Cream Tea Tree Oil - Çay Ağacı Yağlı Ayak Kremi
Her gün ağır yük altında kalan ayaklar, ayak kokusu ve mantar gibi bir çok olumsuzluklara yol açabilir. Bu yüzden de özel bakıma ihtiyaç duyarlar. Rahatsız edici bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
 

Chaps Cream - Çatlak Kremi 
Shea yağı, üre ve laktik asit gibi etki maddeleri ile zenginleştirilmiş özel kremdir. Kaba, nasırlı ve çatlamış ayaklar için idealdir. Derin çatlak ve nasırlarda dahi düzenli kullanıldığında rahat yürüme imkanı sağlar. Ayrıca ayak bakımı için mükemmeldir.

Leg Lotion - At Kestanesi Ekstreli Bacak Losyonu 
At kestanesi ekstreleri sayesinde bacaklara hafif ama yoğun bakım yapılır. Kılcal damar çatlamaları ve varislerde ideal bakım sağlar. Zor bir günün ardından ağır ve yorgun bacakları rahatlatır, dinlendirir. Cilde ipeksi bir görünüm kazandırır.

Body Special light - Vücut için - hafif 
Yüksek miktarda yosunlu çok katlı lipozomlar içerir. Bu ideal lipozomlu bakım, normal ciltlere ve portakal görünümlü problemli bölgelere mükemmel bakım yapar.

Body Special strong - Selülite karşı kompleks
Yüksek değerli, özel etkili bu losyon, yosun ve kan dolaşımını hızlandıran maddelerin kombine edilmesinden oluşur. Portakal görünümlü ve selülitli bir cildin ihtiyacı olan kan dolaşımını çok fazla hızlandırdığından varis ve kılcal damarlarda kullanılmamalıdır. Böyle durumlarda Body Special light kullanılması önerilir.